O firmie

Czym się zajmujemy?

O firmie Walmer

Firma WALMER znajduje się w południowo-wschodniej Polsce,

w województwie podkarpackim,

w Chrząstowie i Woli Zdakowskiej niedaleko Mielca.

Istnieje od 1992 roku.

Firma WALMER jest producentem wysokiej jakości ręcznych urządzeń do cięcia płytek z glazury i terakoty. Nasze przecinarki są rozpoznawalne na rynku polskim i europejskim. Są używane zarówno przez specjalistów, jak i przez amatorów. Współpracuje z nami od lat wiele firm z Polski, a wśród nich wiele od początku naszego istnienia.

Ponadto współpracujemy z dużymi sieciami hipermarketów nie tylko z Polski, ale także ze Słowacji, Białorusi i ze Szwecji. Sprzedajemy nasze produkty także do Anglii, Łotwy i Rumunii. Tak wielu klientów dowodzi o najwyższej jakości naszych przecinarek.

Cieszymy się dużym zaufaniem nabywców naszych produktów dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego klienta, szerokiemu asortymentowi, dobrym warunkom handlowym i przystępnym cenom.

Korzystamy z nowoczesnych maszyn produkcyjnych, ponieważ cenimy sobie najwyższą jakość produktów, dlatego Państwa praca przy ich użyciu jest łatwiejsza, szybsza i wygodniejsza.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą i nieustannie poszerzamy asortyment o nowe modele naszych urządzeń, aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów.

Jeśli mają Państwo pytania chętnie na nie odpowiemy i doradzimy jaki model naszego urządzenia byłby dla Państwa najlepszy.

Nasz adres mailowy: walmer@walmer.com.pl

Telefon/Fax: 00 48 17 584 16 08